SOBOTA, 7.10.2023
8:00 START MARATON BESKID NISKI
9:00 RYDZSAFARI – konkurs w rydzobraniu
zapisy przez Internet – BRAK MIEJSC
11:30 KĄPIEL LEŚNA Z NADLEŚNICZYM –
czas trwania ok. 2 godz., poczęstunek z dziczyzny
zapisy w Pijalni Wód Mineralnych od 6.10.2023
14:00 DEKORACJA MARATON BESKID NISKI
14:30 ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU
RYDZSAFARI
15:00 RUDY, RUDY, RUDY RYDZ – GRZYBIARKI/ZUMBIARKI
15:30 DRUGIE ŻYCIE DRZEWA – pokazy rzeźbiarskie pilarką mechaniczną
18:00 KONCERT DZIECIĘCEGO CHÓRU ŁEMKOWSKIEGO „ROSA”
19:00 KINO NIEME „BRZDĄC” – ZESPÓŁ CZERWIE
20:00 2F – FAJF PRZY FONTANNIE
…
11.00 – 17.00 – KIERMASZ
11.00 – 17.00 – TAJEMNICE LASU
11.00 – 17.00 – WYSTAWA MIKOLOGICZNA
12.00 – 16.00 – NA LEŚNEJ POLANIE
11.00 – 17.00 – PATYK I SPÓŁKA – warsztaty dla Dużych i Małych
NA LEŚNEJ POLANIE
warsztaty – zapisy online
11:00 – 12:00 GWÓŹDŹ I DREWNO, DAJĄ SCHRONIENIE NA PEWNO – warsztaty zbijania budek lęgowych
12:00 – 13:00 GWÓŹDŹ I DREWNO, DAJĄ SCHRONIENIE NA PEWNO – warsztaty zbijania budek lęgowych
12:00 – 13:30 LEŚNA BIŻUTERIA
14:00 – 15:30 LEŚNA BIŻUTERIA
13:30 – 15:00 ŻYWY OBRAZ
15:30 – 17:00 ŻYWY OBRAZ
WIEJSKI KOLORYT…
warsztaty i pokazy otwarte
12:00 – 16:00 O ŻYCIU PSZCZÓŁ
12:00 – 16:00 OLEJARNIA
12:00 – 16:00 RZEŹBIENIE W KORZENIU SOSNOWYM
12:00 – 16:00 RZEŹBIENIE W DREWNIE LIPOWYM
12:00 – 16:00 ZABAWKI NA DRUTACH
PATYK I SPÓŁKA
warsztaty – zapisy online
14:00 – 15:30 BROSZKA KWIAT Z FILCU
NIEDZIELA, 8.10.2023
11:00 KONKURS WIEDZY O GRZYBACH
12:00 KĄPIEL LEŚNA Z NADLEŚNICZYM –
czas trwania ok. 2 godziny
poczęstunek z dziczyzny
zapisy w Pijalni Wód Mineralnych od 6.10.2023
12:00 DARY JESIENI – konkurs kulinarny KGW Stawisza, Skwirtne, Izby
13:00 POKAZ SOKOLNICZY
13:30 POPATRZCIE JAKI ZE MNIE FAJNY ZWIERZ – konkurs dla dzieci, młodzieży i dorosłych na stylizację
14:30 POKAZ TAŃCA I PIEŚNI POGRANICZE
15:00 WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSACH:
DARY JESIENI
POPATRZCIE JAKI FAJNY ZE MNIE ZWIERZ
KONKURS FOTOGRAFICZNY
16:00 POKAZ TAŃCA I PIEŚNI POGRANICZE
16:30 – INULA – koncert
…
11.00 – 17.00 – KIERMASZ
11.00 – 17.00 – TAJEMNICE LASU
11.00 – 17.00 – WYSTAWA MIKOLOGICZNA
12.00 – 15.00 – PATYK I SPÓŁKA – warsztaty dla Dużych i Małych
11.00 – 16.00 – WIEJSKI KOLORYT – warsztaty i pogadanki
WIEJSKI KOLORYT…
warsztaty i pokazy otwarte
12:00 – 16:00 O ŻYCIU PSZCZÓŁ
12:00 – 16:00 OLEJARNIA
12:00 – 16:00 RZEŹBIENIE W KORZENIU SOSNOWYM
12:00 – 16:00 RZEŹBIENIE W DREWNIE LIPOWYM
12:00 – 16:00 ZABAWKI NA DRUTACH
12:00 – 13:30 OWOCOWY ZWIERZ
12:00 – 13:30 LUKREM MALOWANE
13:30 – 16:00 MALOWANE PIERNIKI
14:00 – 15:30 ZWIERZĄTKA Z MASY CUKROWEJ
PATYK I SPÓŁKA
warsztaty – zapisy online
12:00 – 13:00 ZRÓB WŁASNY SLIME /GLUT/
13:30 – 15:00 LEŚNY SKRZACIK
12:00 – 13:00 BIŻUTERIA SZNURKOWA